logo
logo
logo
Hlavné menu

Služby

VIP TAXI: Odvezieme Vás a Vašich členov rodiny ( aj zvieracích ) kamkoľvek po celej Slovenskej republike, ako aj po celej EÚ. Naši vodiči sú všetci profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v osobnej a nákladnej doprave a vedia sa orientovať v celej EÚ.Všetky naše vozidlá sú klimatizované.

KURIERSKE SLUŽBY: Nestihli ste ísť na poštu, úrad alebo ste mali vrátiť požičané náradie, DVD, knihu a pod. a nemáte na to čas? Doručíme Vašu zásielku za Vás do 15 minút od prevzatia v rámci Trnavy a dohodou i mimo mesto.Samozrejme dokážeme doručiť akúkoľvek zásielku po celej Slovenskej republike, ako aj po celej EÚ.

DRINK TAXI: Už sa nemusíte báť nechať svoje auto mimo svojho domova ( platí aj pre nákladné autá a kamióny ). A Vy si môžete užívať oslavu, alebo posedenie s priateľmi.Bezpečne potom odvezieme Vás aj Vaše auto na Vami zadanú adresu.

DONÁŠKOVÁ SLUŽBA: Prekvapila Vás návšteva a nemáte im čo ponúknuť? Neváhajte nám zavolať a my sa už o všetko postaráme. Nakúpime podľa želania a prinesieme na Vami zadanú adresu.

ŠKOLSKÝ AUTOBUS: Máte zhon? Nestíhate ráno a ani poobede? Bezpečne odvezieme Vaše deti do školy  a zo školy. Na vyzdvihnutie detí zo školy  a družiny si s Vašim súhlasom vybavíme povolenia, takže sa nemusíte báť, že by deti odišli s cudzími ľudmi. Samozrejmosťou je doprovod dieťaťa do vestibulu školy a jeho vyzdvihnutia v triede.

HOTELOVÝ SERVIS: Naša taxi služba dokáže zabezpečiť kompletný hotelový servis bez starostí. Odvezieme a dovezieme Vašich hostí na stanicu, letisko ako aj dokážeme zabezpečiť spoznávacie výlety nášho okolia ako aj zahraničia. Samozrejmosťou našej taxi služby je zabezpečenie Vašich akcií v plnom rozsahu a podľa Vašich predstáv.Po dohode možnosť platiť aj na faktúru.

SVADOBNÝ SERVIS: Organizujete si svoj svadobný deň? Máte problém s dopravou? Tak neváhajte a obráťte sa na nás a my vyriešime Váš problém za Vás a bez starostí. Zabezpečíme komletnú dopravu na celú svadbu.Samozrejmosťou je limuzína pre novomanželov aj s výzdobou ako aj mini bus pre 8 osôb a daľší pre 7 osôb.

PRENÁJOM VODIČA AJ S AUTOM: Organizujete Vy alebo Vaša firma akciu (rodinná oslava, firemný večierok) na ktorej potrebujete zabezpečiť vodiča aj s autom? Veľmi radi Vám pomôžeme aj s týmto problémom. Po spoločnom dohovore vieme zabezpečiť reprezentatívnu limuzínu aj s vodičom. Samozrejmosťou našej spoločnosti je, že vodič dôjde oblečený v obleku s vozidlom umytým a pripraveným reprezentovať Vás aj Vašu firmu. Vieme zabezpečiť aj viac vozidiel, ako aj mini busy všetko podľa Vašich predstáv.  

ODVOZ AŽ 8 ĽUDÍ: Naša spoločnosť tak isto dokáže zabezpečiť odvoz až 8 osôb po celej Slovenskej republike, ako aj po celej EÚ. Dokážeme odviezť opatrovateľky, ako aj robotnícke partie kamkoľvek podľa Vašej predstavy.Disponujeme dvomi mini busmi značky Mercedes Vito.

SAMOZREJMOSŤOU V.I.P TAXI TRNAVA: Všetky naše vozidlá sú v dobrom technickom stave, klimatizované a spľňajú všetky požadované podmienky na výkon taxi služby. Naši vodiči na rozdiel od konkurenčných taxi služieb disponujú všetkymi potrebnými povoleniami a školeniami na výkon taxi služby. Naší vodiči majú dlhoročné skúsenosti v medzinárodnej doprave.

REKLAMA: Ponúkame možnosť umiestnenia Vašej reklamy na našich vozidlách po dohode interier aj exterier.

MOŽNOSTI: Po dohode možnosť platiť platobnou kartou ako aj na faktúru. Pre dlhšie trasy výrazné zľavy. Pri dlhšej spolupráci veľké výhody. Po dohode možnosť pristaviť vozidlo neoznačené ako aj komfortnejšieho typu značky Mercedes S a BMW 7 alebo mini busy značky Mercedes Vito pre 8 osôb.

 

NAŠIM KRÉDOM JE:  KVALITA, SPOĽAHLIVOSŤ, BEZPEČNOSŤ, SLUŠNOSŤ A PRESNOSŤ. 

TAK SKÚSTE SA S NAMI ODVIEZŤ A SAMI UVIDÍTE.

TEŠÍME SA NA VÁS.

 

 

 

 

 

 

 

 


V prípade že si chcete objednať auto práve u nás a využiť naše služby volajte na skrátené číslo

 Telefon 


  © www.viptaxitrnava.sk
Vytvorenie web stránky - GRANDIOSOFT